Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worki na gruz Site 70 l 5 szt.
Strzałka w prawo

Worki na gruz Site 70 l 5 szt.

19,98
/ rol.
4
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz pozbyć się zbędnych odpadów z rozbiórki lub po generalnych porządkach w ogrodzie? Worki na gruz świetnie sprawdzą się do przechowywania materiałów organicznych, takich jak liście, trawy, warzywa. Możesz wrzucić do nich także gruz i inne odpady sypkie. Worki na gruz są niezwykle trwałe. Wykorzystasz je wielokrotnie.

   Cechy i zalety

    Wyjątkowo trwałe worki na gruz Site 70 l 5 szt. to doskonałe rozwiązanie podczas remontu oraz pracy w Twoim ogrodzie. Świetnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania odpadów budowlanych oraz z terenów zielonych. Tak funkcjonalne produkty są także wytrzymałe. Wysoką jakość materiału zapewnia polietylen o małej gęstości. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz worki, nawet kiedy są zapełnione. Produkty mają wzmocnione uchwyty, co jeszcze bardziej pomoże Ci w bezpiecznym przewiezieniu odpadów. Co więcej, worki są wielorazowego użytku. Bez problemu możesz je wykorzystać ponownie po kilku latach. Worki na gruz mają kolor czarny, a ich powłoka przepuszcza powietrze. Szukasz innej pojemności? Sprawdź ofertę sieci sklepów Castorama.

    • Wielokrotnego użytku
    • Wzmocnione uchwyty
    • Łatwe w przenoszeniu nawet po zapełnieniu

    Specyfikacja techniczna

    Objętość70L
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
    Kod produktu3663602576426