Zobacz więcej Pozostałe akcesoria doniczkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wskaźnik wilgotności podłoża 26 cm

Wskaźnik wilgotności podłoża 26 cm

20,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wskaźnik wilgotności podłoża może być stosowany podczas prac ogrodniczych, a także do uprawy doniczkowej. To praktyczny model, który informuje, kiedy kwiaty wymagają podlewania. Ten konkretny rodzaj nadaje się do stosowania wraz z roślinami o wysokości do dwudziestu sześciu centymetrów wysokości. Komora wskaźnika informuje o konieczności podlania roślin.

   Cechy i zalety

    Wskaźnik wilgotności podłoża 26 cm jest produktem, który przyda się do uprawy roślin. Może być stosowany w warunkach domowych, a także do uprawy na zewnątrz. Nada się do ogrodu, rabat i do doniczek oraz skrzynek. Wskaźnik wilgotności podłoża informuje o tym, czy podłoże jest wystarczająco wilgotne. Zabarwiając sie na określony kolor, pokazuje, czy podłoże wymaga podlania. Wskaźnik wilgotności podłoża zabarwi się na czerwono, gdy rośliny będą potrzebować więcej wody. Stosowanie wskaźnika jest bardzo proste. To zasługa czytelnych oznaczeń. W opakowaniu znajdziesz dwie sztuki tego produktu. Co więcej, możesz stosować je przez okres co najmniej roku. Asortyment sklepów Castorama obejmuje również wiele innych produktów ułatwiających uprawę roślin.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaSeramis
     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     Wymagany montażNie wymaga montażu
     Kod produktu4260376730369