LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik Colours boczny nikiel 16 mm

Wspornik Colours boczny nikiel 16 mm

12,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik boczny to pomysłowy, funkcjonalny produkt umożliwiający umieszczenie materiałów przeznaczonych do dekoracji okien, takich jak firanki czy zasłony, na całej szerokości ściany. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się zwłaszcza w małych pomieszczeniach. Ten niewielki element wraz z drążkiem tworzy trwałą, odporna na obciążenia konstrukcję.

   Cechy i zalety

    Wspornik boczny jest elementem przeznaczonym do samodzielnego konstruowania karnisza, który zamontowany ma być na całej szerokości ściany. Umożliwia łączenia opartego na wsporniku drążka ze ścianą od boku. Tak wykonany karnisz będzie szczególnie przydatny, jeżeli będziesz chciał optycznie powiększyć ścianę, na której znajduje się okno. Doskonale sprawdzi się zatem w małych pomieszczeniach. Wraz z metalową rurką, wspornik utworzy trwałą, odporną na obciążenia konstrukcję na której możesz zawiesić nawet ciężkie dekoracje. Ten elegancki produkt w kolorze nikiel z metalicznym połyskiem, będzie tworzył prostą, gustowną kompozycję, która sprawdzi się w aranżacjach zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Wykończone karniszem okno będzie niewątpliwym dopełnieniem aranżacji pomieszczenia w Twoim domu lub mieszkaniu.

    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    MarkaColours
    Długość produktu20mm
    Średnica produktu16mm
    W zestawiewsporniki boczne
    Kolornikiel
    MateriałMetal
    Kod produktu5902067890431