icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ochrona przeciwśniegowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Ochrona przeciwśniegowa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik ławy I stopnia blachodachówka brąz połysk

Wspornik ławy I stopnia blachodachówka brąz połysk

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik ławy I stopnia blachodachówka brąz połysk to element dekarski, który przyda Ci się podczas prac wykończeniowych, ale na zewnątrz budynku. Dzięki niemu w solidny sposób przymocujesz ławę lub stopnie, które pełnią funkcję podestów. Solidny wspornik jest prosty w montażu. Ten model oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wspornik ławy I stopnia blachodachówka brąz połysk został wyprodukowany z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, rdzę i odkształcenia. To sprawia, że nie musisz się martwić tym, że warunki pogodowe osłabią jakość łączenia lub całej konstrukcji. Przy pomocy wspornika zamocujesz w prawidłowy sposób ławę kominiarską lub stopnie konstrukcyjne. Ten element nadaje się do pokryć dachowych wykonanych z blachodachówki. Prezentowany wspornik ławy I stopnia blachodachówka brąz połysk ma opcję regulacji. Dzięki temu dostosujesz go do kąta nachylenia dachu. W naszym asortymencie znajdziesz bogatą ofertę wsporników, które różnią się konkretnym przeznaczeniem i kolorystyką. W ten sposób dobierzesz je do koloru blachodachówki.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)20cm
     Waga (kg)1.12kg
     MateriałStal
     KolorBrązowy
     Głębokość (cm)40cm
     Wysokość (cm)4cm
     Kod produktu5902431502915