Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Systemy mocowań

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik montażowy Fischer ALK 17-300

Wspornik montażowy Fischer ALK 17-300

28,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wspornik montażowy Fischer ALK jest elementem systemu instalacyjnego do rurociągów. Produkt został wykonany ze stali ocynkowanej. Z tego powodu cechuje go wytrzymałość oraz odporność na kontakt z wilgocią. Element łatwo dopasujesz i przymocujesz do wybranego podłoża dzięki specjalnemu ułożeniu otworów i kształtowi stopki.

  Cechy i zalety

  Dobrze przygotowana konstrukcja wspornikowa dla systemów rurociągów powinna cechować się stabilnością, wytrzymałością oraz łatwością dopasowania elementów. Wspornik montażowy Fischer ALK 17-300 to produkt, który znacznie ułatwia stworzenie tego rodzaju instalacji. Jest to jeden z elementów systemu Samontec, dlatego możesz stosować go z odpowiednio dopasowanymi częściami. Jego zaletą jest specjalnie wyprofilowana stopka z dwoma otworami fasolkowymi. Są one usytuowane względem siebie pod kątem prostym, co ułatwi Ci dopasowanie i przytwierdzenie wspornika do podłoża. Wspornik montażowy Fischer ALK został wykonany ze stali oraz ocynkowany, przez co jest wytrzymały i nie koroduje. Sprawdź też inne elementy do tworzenia instalacji rurociągowych.

  • Stopka wspornika umożliwia bezpieczne zamocowanie do podłoża topka jest wyposażona w otwory fasolkowe, usytuowane wzajemnie pod kątem prostym, co ułatwia jej dopasowanie
  • Element systemu instalacyjnego Samontec

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  Kod produktu4048962345933