Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik sufitowy podwójny Colours chrom mat 16 mm
Strzałka w prawo

Wspornik sufitowy podwójny Colours chrom mat 16 mm

17,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik sufitowy swoje zastosowanie znajdzie w mieszkaniach, gdzie montaż do ściany jest niemożliwy. Wspornik wykonany z wysokiej jakości metalu, odpowiedni do utrzymania obciążenia. Element przeznaczony do montażu 2 drążków. Utrzymany w kolorystyce chromu w tonacji matowej doskonale wpasuje się w każde wnętrze. W zestawie znajduje się jeden wspornik, który doskonale łączy się z innymi elementami do samodzielnego montażu.

   Cechy i zalety

    Metalowy wspornik sufitowy przeznaczony do montażu w miejscach, w których przymocowanie do ściany jest niemożliwe, np. w mieszkaniach o niskim stropie. Element wykonany z metalu. Z uwagi na swoje przeznaczenie do produkcji wspornika użyto materiału najwyższej, jakości. Dzięki temu mamy gwarancje długiego użytkowania. Wspornik przeznaczony do montażu 2 drążków dając możliwość tworzenia aranżacji składającej się z firany i zasłony lub innego materiału. Ponadczasowa kolorystyka chromu w odcieniu matowym pozwala na montaż zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. W zestawie znajduje się jeden element, który z powodzeniem można łączyć z innymi częściami dostępnego asortymentu. Dzięki elementom do samodzielnego montażu Twoje okno zyska indywidualny charakter.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Dodatkowa powłoka lakieru chroni przed zarysowaniem
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    MarkaColours
    Długość produktu130mm
    Średnica produktu16mm
    W zestawiewsporniki podwójne
    KolorChrom matowy
    MateriałMetal
    Kod produktu5902067890196