Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik U podwójny biały 19 mm

Wspornik U podwójny biały 19 mm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik ścienny do karnisza to jeden z akcesoriów montażu karnisza. Eksponuje firany, zasłony i kotary w Twoim mieszkaniu, poprzez przytrzymanie drążka po obu stronach. Wspornik zakładany jest również przy dłuższych drążkach, mniej więcej w środku. Jego celem jest lepsze rozłożenie obciążenia. Dostępny wspornik jest podwójny, ma kolor biały.

   Cechy i zalety

    Wspornik ścienny do karnisza jest montowany bezpośrednio do ściany. Ma na celu utrzymać drążek, na którym wieszasz tkaniny. Zalecany jest też przy montażu dłuższych konstrukcji do wieszania tkanin. Pomaga wtedy w zbalansowaniu karnisza. Jest koloru białego. Nadaje się więc wraz z pozostałymi akcesoriami tego koloru do wnętrz nowoczesnych, czy klasycznych. Dobrze komponuje się również z elementami drewnianymi. Twoja sypialnia czy pokój mogą stać się bardziej eleganckie dzięki takiej konstrukcji. Dostępny element jest podwójny. Możesz więc oprzeć na nim równocześnie dwa drążki, zawieszone równolegle. Wspornik utrzyma wówczas dekorację, składającą się z firany i zasłony. Montuje się go do ściany przy użyciu wkrętów i wiertarki. Zestaw zawiera jeden wspornik, wykonany ze stali i aluminium.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu200mm
     Średnica pasującego drążka karnisza19mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiewsporniki podwójne
     KolorBiały
     MateriałAluminium i stal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5902052031351