Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik U pojedynczy czarny matowy 19 mm

Wspornik U pojedynczy czarny matowy 19 mm

21,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik ścienny do karniszy jest dodatkowym elementem konstrukcji, na której wieszasz firany i zasłony. Jego stosowanie poleca się w przypadku montowania dłuższych drążków. Zawieszony nad jego środkiem ma na celu stabilizować całość, rozkładając równomiernie obciążenie tkanin. Dostępny detal ma zastosowanie do pojedynczego drążka.

   Cechy i zalety

    Wspornik ścienny do karniszy to element, który wspiera konstrukcję karnisza. Służy do zrównoważenia obciążenia, jakie powstało po zawieszeniu firan, zasłon czy kotar. Wspornik posiada miejsce na założenie jednego drążka. Jego stosowanie poleca się w przypadku montowania dłuższych karniszy. Wspornik umieszczony jest bezpośrednio w ścianie. Warto, abyś zestawił kolorystycznie ten detal z pozostałymi elementami karnisza. Dostępny egzemplarz jest koloru czarnego. Dobrze komponuje się do czarnych drążków, haczyków i zakończeń karnisza. Pasuje do wnętrz nowoczesnych, jak również klasycznych. Jego montażu, podobnie jak i większości elementów karnisza, dokonasz przy pomocy wiertarki. Zestaw zawiera jeden wspornik o standardowej długości.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu140mm
     Średnica pasującego drążka karnisza19mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiewsporniki pojedyncze
     Kolorczarny matowy
     MateriałAluminium i stal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5902052031160