Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pistolety i wyciskacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Pistolety i wyciskacze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wyciskacz Diall do silikonów 600 ml

Wyciskacz Diall do silikonów 600 ml

68,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie wyciskacza do silikonów to idealny sposób na łatwą aplikację mas klejących oraz uszczelniających. Produkt wykorzystasz podczas prac związanych z uszczelnianiem powstałych konstrukcji. Dzięki wyciskaczowi równomiernie zaaplikujesz masę w wybrane miejsce. W prezentowanej ofercie znajdziesz także kartusze do mas.

   Cechy i zalety

    Wyciskacz do silikonów to znakomity dodatek do wyposażenia Twojego warsztatu. Produkt wykorzystasz podczas wielu prac remontowo-budowlanych. Urządzenie ułatwi aplikację mas uszczelniających oraz klejących. Urządzenie cechuje się łatwością obsługi – dzięki wytworzeniu dużego nacisku szybciej wyciśniesz masę. Pistolet posiada praktyczny tłok, dzięki któremu będziesz mógł określić prędkość wyciskania, a tym samym równomiernie zaaplikujesz masę na dane powierzchnie. Uchwyt pistoletu został wykonany z tworzywa sztucznego, co ułatwia chwytanie, jak i wpływa na komfort pracy. Dzięki wykorzystaniu aluminium tubę w łatwy sposób wyczyścisz, przygotowując narzędzie do kolejnych prac. W szerokim asortymencie znajdziesz także silikony oraz akryle.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDiall
     W zestawiekaseta 15"
     MateriałAluminium, stal i tworzywo sztuczne
     Pojemność600ml
     Kod produktu5908305609322