Zobacz więcej Mierniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Mierniki elektryczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DPM Solid KC098YB 3 w 1

Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DPM Solid KC098YB 3 w 1

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Detektor jest przydatnym przyrządem, który wykrywa metal, drewno oraz przewody elektryczne pod napięciem. Jego gumowany chwyt gwarantuje Ci komfortowe trzymanie urządzenia w ręku oraz skutecznie zapobiega jego wyślizgiwaniu się. Żółty kolor urządzenia ułatwia znalezienie go wśród innych narzędzi w skrzynce czy torbie narzędziowej.

   Cechy i zalety

    Dzięki wykorzystaniu podczas remontu detektora metalu, drewna i przewodów elektrycznych będących pod napięciem unikniesz przewiercenia przewodów, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Oferowany wykrywacz wyróżnia się anatomicznym kształtem, więc łatwo dopasowuje się do ręki. W jego górnej części znajduje się czytelny wyświetlacz LCD, a poniżej został umieszczony przełącznik trybu wykrywania. Na chwycie w całości pokrytym gumą umieszczono przycisk uruchamiający wykrywanie. Urządzenie posiada od spodu 2 paski tkaniny, które ułatwiają przesuwanie detektora po ścianie, oraz klapkę pojemnika na baterię. Wykrywacz wykonany jest z niezwykle wytrzymałego i jednocześnie przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego. Przyciski są na tyle duże, że możesz je obsługiwać w wygodny sposób – bez konieczności zdejmowania rękawic roboczych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDPM Solid
     Funkcjepowiadamia o występowaniu metali w zasięgu do 38 mm, drewna do 19 mm oraz przewodów elektrycznych pod napięciem do 50 mm
     Liczba funkcji3
     Kod produktu5906881174906