icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wylewki samopoziomujące

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Wylewki samopoziomujące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wylewka samopoziomująca Weber Renofloor 25 kg

Wylewka samopoziomująca Weber Renofloor 25 kg

80,48
/ szt.
3,22
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wylewka samopoziomująca marki Weber Renofloort to wysokiej klasy mieszanka materiałów sypkich zbrojonych włóknem polipropylenowym do tworzenia gładkiej, jednolitej i wypoziomowanej powierzchni na podłodze. Wylewka może być stosowana na różne podłoża, także na stare i nierówne posadzki. Jest wysoce wytrzymała i elastyczna, dzięki czemu tworzy doskonałą podstawę pod montaż wykładziny dywanowej, paneli czy parkietu. Szybko i skutecznie wyrównuje podłoże przy niewielkim nakładzie pracy.

   Cechy i zalety

    Ta wysokiej klasy wylewka samopoziomująca to skuteczny materiał do stworzenia gładkiej i wypoziomowanej powierzchni w krótkim czasie i przy wyjątkowo niewielkim nakładzie pracy. Wylewka samopoziomująca marki Weber Renofloor to produkt przeznaczony do prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych prowadzonych na podłodze. Produkt powstał na bazie cementu zbrojonego włóknem polipropylenowym, dzięki czemu jest wysoce wytrzymały i elastyczny. Wylewkę można nakładać na różne podłoża, a zwłaszcza te trudne, nierówne, asymetryczne i pochyłe. Z tego względu produkt z powodzeniem można stosować na deski, płyty OSB, stare płytki ceramiczne, kamienne, parkiet czy różne izolacje akustyczne. Jego użycie jest konieczne, jeśli planujesz elegancko rozłożyć linoleum, wykładzinę dywanową czy zamontować drewniany parkiet, panele podłogowe i mozaikę. Wylewka szybko i skutecznie wyrównuje podłoże i tworzy jednolitą, gładką płaszczyznę. Nadaje się do stosowania na ogrzewanej podłodze.

    • Wydajność: ok. 1,7 kg/m2/mm

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)25kg
    SeriaRenofloor
    Typ opakowaniaszt.
    Wysokość (cm)56cm
    Szerokość (cm)26cm
    Długość (cm)11cm
    Kod produktu5900350193801