Zobacz więcej Akcesoria do anten

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Akcesoria do anten

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wzmacniacz antenowy Dpm DX7770 35 dB

Wzmacniacz antenowy Dpm DX7770 35 dB

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wzmacniacz antenowy DPM DX7770 to produkt, który doskonale sprawdzi się w miejscach, w których odbiór mediów jest gorszy ze względu na większą odległość od głównego odbiornika. W takim przypadku wzmacniacz dopuszkowy to świetne rozwiązanie zarówno do poszczególnych pomieszczeń, jak również całych mieszkań czy biur. Produkt jest niezbędny do montażu instalacji antenowych.

   Cechy i zalety

    Zapewnienie odpowiedniej siły sygnału nie zawsze jest proste. Sprawa się znacznie komplikuje, gdy odbiornik jest zbyt daleko od jego źródła. W takiej sytuacji pomaga wzmacniacz antenowy DPM DX7770 35 dB. Produkt ten nadaje się do zastosowania w większości instalacji. Z uwagi na rozmiary oraz formę montuje się go bezpośrednio w puszce, w opisany przez producenta sposób. Wzmacniacz antenowy DPM DX 7770 nadaje wzmocnienie 35 dB do sygnału, który jest emitowany w Twoim odbiorniku. To znacznie poprawia jego jakość, a dzięki temu zapewnia również większą przyjemność płynącą z oglądania rozmaitych programów w mediach. Jeśli nie wiesz, jak go zamontować, poproś specjalistę o wizytę. Sprawdź też inne wzmacniacze w ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWzmacniacz
     MarkaDpm
     Wskaźnik SNR35dB
     Kod produktu5900672656374