Zobacz więcej Ograniczniki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Ograniczniki do okien

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie okna blokada Abus Nino białe
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie okna blokada Abus Nino białe

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zabezpieczenie okien jest bardzo ważne. Mocny wiatr może je uszkodzić lub naruszyć konstrukcję. Proste i mocne w montażu zabezpieczenie okna blokada Abus Nino białe to najlepszy wybór, by chronić się przed zniszczeniem oraz nieprzewidzianymi wydatkami. To akcesorium będzie asekurować okno przed zamknięciem się podczas silnego wiatru.

   Cechy i zalety

    Silny wiatr to zjawisko szczególnie niebezpieczne dla okien. Gdy są one otwarte, może powstać przeciąg, co grozi ich uszkodzeniem. Zabezpieczenie okna blokada Abus Nino białe to ma zastosowanie uniwersalne. Produkt nadaje się do nie tylko do okien, ale także drzwi balkonowych i tarasowych. Wykonano go z wysokiej jakości plastiku. Wymiary artykułu to 17 × 4,9 cm. Może być również stosowany w oknach uchylno-rozwieranych bądź dwuskrzydłowych bez środkowej przegródki. Nie musisz się także martwić montażem. Proste w obsłudze zabezpieczenie okna blokada Abus Nino białe zamocujesz przy pomocy naklejek 3M lub śrubek. To eleganckie rozwiązanie, dzięki któremu możesz być spokojny o Twoje okno. Do produktu dołączona jest dwuletnia gwarancja.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu4003318731365