icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żabki metalowe 20 szt.

Żabki metalowe 20 szt.

16,98
/ opak.
0,85
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żabki metalowe służą do wieszania firanek na szynach aluminiowych i plastikowych. W komplecie znajdziesz 20 sztuk poręcznych akcesoriów do karnisza, których przesuwanie nie jest ograniczone przez wsporniki. Dzięki temu firanka lub zasłona może być rozmieszczona na całej długości szyny. Elementy te łatwo się nakłada i ściąga z szyny. Nie wymagają stosowania dodatkowych zaczepów lub kółek – są gotowe do zawieszenia.

   Cechy i zalety

    Żabki metalowe służą do wieszania firanek na szynach aluminiowych i plastikoiwych . W komplecie znajdziesz 20 sztuk poręcznych akcesoriów do karnisza, których przesuwanie nie jest ograniczone przez wsporniki. Dzięki temu firanka lub zasłona może być rozmieszczona na całej długości szyny. Takie rozwiązanie z użyciem żabek sprawdza się w szczególności, gdy w pokoju jest niewielka przestrzeń między oknem a sufitem. Akcesoria łatwo się nakłada i ściąga z szyny. Nie wymagają stosowania dodatkowych zaczepów lub kółek – są gotowe do montażu i zawieszenia na nich materiału. Niewielki rozmiar zapewnia estetyczne wykończenie dekoracji okna. W ofercie znajdziesz również inne produkty do karnisza, które pozwolą Ci dowolnie zaaranżować każde okno w Twoim domu.

    • Żabki metalowe do szyn sufitowych starego typu

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaopak.
    KolorSrebrny
    MateriałMetal i tworzywo sztuczne
    W zestawieżabki
    Kod produktu5905436971755