Zobacz więcej Daszki nad drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Daszki nad drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zadaszenie PCV Geom 120 x 100 cm brązowo-czarne
Strzałka w prawo

Zadaszenie PCV Geom 120 x 100 cm brązowo-czarne

288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Montaż daszku nad drzwiami wejściowymi pozwoli Ci skutecznie chronić wejście przed czynnikami atmosferycznymi, które potrafią zniszczyć nawet najbardziej wytrzymałe drzwi. Tworzywo PCV użyte do produkcji zadaszenia wyróżnia się dużą odpornością na działanie opadów śniegu i deszczu, a także zabezpiecza przed promieniowaniem UV.

   Cechy i zalety

    Suchy i niezaśnieżony ganek oznacza wygodne i jednocześnie bezpieczne wychodzenie z domu, ale nie tylko! Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób zabezpieczyć drzwi wejściowe do budynku przed niszczącą siłą oddziaływania warunków atmosferycznych – pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie. Wykorzystując zadaszenie skutecznie zabezpieczysz strefę wejścia przed opadami takimi jak deszcz, grad czy śnieg, które zacinając na drzwi wejściowe poważnie je niszczą, co może w rezultacie skutkować problemami z ich domykaniem. Oprócz tego daszek pozwoli Ci utrzymać porządek w przedpokoju, a dzięki wykonaniu z wysokogatunkowego tworzywa PCV produkt odznacza się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, więc posłuży Ci przez dłuższy czas.

    • Powierzchnia krycia: 1,2 m2

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowo-czarny
    Kod produktu3663602883289