Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Gerda ZG 200 nikiel perłowy

Zamek nawierzchniowy Gerda ZG 200 nikiel perłowy

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek nawierzchniowy przeznaczony jest do mocowania na drzwiach, gdzie pełni funkcję zabezpieczenia mieszkania. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, co zawdzięcza wykonaniu ze stopu cynku i aluminium. Utrzymany jest w eleganckim odcieniu nikiel perłowy, który świetnie komponuje się z naturalną barwą drewna. W ofercie znajdziesz też inne zamki tej marki.

   Cechy i zalety

    Zamek nawierzchniowy przeznaczony jest do montowania na drzwiach, gdzie pełni funkcję zabezpieczającą dla Twojego mieszkania lub poszczególnych pomieszczeń. Produkt charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, ponieważ został wykonany ze stopu cynku i aluminium – wobec tego będzie skutecznie chronił Twoją posesję przed nieproszonymi gośćmi. Zamek posiada także właściwości dekoracyjne, co zawdzięcza swojej eleganckiej barwie nikiel perłowy – świetnie prezentuje się on na drewnianych drzwiach, stanowiąc ich znakomite uzupełnienie. Montaż nawierzchniowy jest wyjątkowo prosty i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi, a zatem produkt zainstalujesz samodzielnie. Dostępne są także inne modele zamków – znajdziesz je w naszej ofercie.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Dormas50mm
    W zestawieZamek, obejma skrzynkowa, podkładki dystansowe, wkładka RIM, śruby mocujące
    KolorNikiel perłowy
    KompatybilnośćKlucz nawiercany
    Kod produktu5902203174159