Zobacz więcej Zaprawy murarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy murarskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa murarska Atlas 25 kg
Strzałka w prawo

Zaprawa murarska Atlas 25 kg

16,98
/ szt.
0,68
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa murarska Atlas przeznaczona jest do murowania cegieł, pustaków i innych materiałów ceramicznych, wapienno-piaskowych czy betonowych. Materiał jest mieszanką wysokiej klasy spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających w postaci suchej, co ułatwia przechowywanie, transportowanie i odpowiednie przygotowanie masy. Zaprawa murarska skutecznie wiąże elementy i dobrze rozprowadza się na powierzchni.

   Cechy i zalety

    Prace remontowe i wykończeniowe wymagają zastosowania szeregu różnorodnych materiałów i narzędzi. Wykorzystanie wysokogatunkowych zapraw czy tynków zapewnia wytrzymałe, trwałe i efektowne wykończenie różnych powierzchni. Prezentowana zaprawa murarska będzie idealnym materiałem podczas budowy domu i innych budynków. Materiał jest mieszanką spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających w postaci suchego proszku, który przed pracą należy wymieszać w odpowiedniej proporcji z wodą. Na opakowaniu znajduje się czytelna instrukcja, która ułatwia odpowiednie przygotowanie zaprawy. Zaprawa murarska przeznaczona jest do murowania cegieł, pustaków i innych materiałów ceramicznych, wapienno-piaskowych i betonowych. Skutecznie wiąże i jest łatwa do nałożenia. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje zapraw murarskich.

    • Plastyczna
    • O dużej wytrzymałości
    • Do cegieł, pustaków, betonu komórkowego
    • Nieodpowiedni do ogrzewania podłogowego

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)25kg
    Głębokość pojemnika470mm
    Szerokość pojemnika240mm
    Wysokość pojemnika110mm
    Kod produktu5905400230048