Zobacz więcej Zaprawy murarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy murarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa murarsko-tynkarska Baumit 25 kg

Zaprawa murarsko-tynkarska Baumit 25 kg

22,98
/ szt.
0,92
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa murarsko-tynkarska Baumit wyróżnia się odpornością na zmienne temperatury. Dzięki temu produkt wykorzystasz do prac wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Masę przygotujesz i zaaplikujesz bez trudu na wolną od tłuszczu i pyłu powierzchnię. Zaprawa posłuży Ci do wznoszenia murów, uzupełniania ubytków oraz wyrównania podłoża.

   Cechy i zalety

    Zaprawa murarsko-tynkarska Baumit 25 kg przyda Ci się podczas prac budowlanych. Produkt składa się z wapna hydratyzowanego, cementu, piasku i dodatków. Zaprawa jest przeznaczona do prac na zewnątrz i wewnątrz budynków. Produkt marki Baumit posłuży Ci do robót tynkarskich i murarskich. Mrozoodporną zaprawę wykorzystaj do wznoszenia murów z pustaków i cegieł. Przy pomocy masy uzupełnisz ubytki i wyrównasz podłoże. Zaprawa murarsko-tynkarska Baumit jest łatwa w przygotowaniu. Wystarczy, że połączysz ją z wodą i wymieszasz aż do uzyskania gładkiej masy. Zaprawę aplikuj na suchą powierzchnię, która jest wolna od tłuszczu czy pyłu. W naszym asortymencie znajdziesz również inne suche mieszanki przydatne na placu budowy.

    • Zużycie: ok. 16,5 kg / m2

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)25kg
    Głębokość pojemnika90mm
    Szerokość pojemnika350mm
    Wysokość pojemnika490mm
    Kod produktu5907534265767