Zobacz więcej Zaprawy murarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy murarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa tynkarska Kreisel 25 kg

Zaprawa tynkarska Kreisel 25 kg

11,58
/ szt.
0,46
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Brązowa zaprawa tynkarska firmy Kreisel do stosowania przy wykonywaniu tradycyjnych wypraw tynkarskich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Może być nakładana na wszelkie podłoża mineralne. Jest odporna na wodę, co sprawia, że może być stosowana w pomieszczeniach bardzo wilgotnych, na przykład w łazienkach lub piwnicach. Zaprawę przygotujesz samodzielnie, dzięki czemu nie kosztuje ona wiele.

   Cechy i zalety

    Zaprawa tynkarska w kolorze brązowym firmy Kreisel stosowana jest do wykonywania tradycyjnych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki szerokim możliwościom zastosowania można ją nakładać na wszelkie podłoża mineralne, na przykład na cegły, bloczki i pustaki ceramiczne, betonowe i wapienno-piaskowe. Zaprawa jest odporna na mróz, dzięki czemu stosowana być może przez cały rok. Wysoka odporność na wodę pozwala ją używać w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, piwnice czy kuchnie. Nie wymaga stosowania środków chemicznych i gruntujących, które poprawiają przyczepność tynków do podłoża. Zaprawa służy do samodzielnego przygotowania, dzięki czemu jej cena jest znacznie niższa od cen zapraw gotowych.

    • Wydajność: 18,4 kg/cm/m2

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)25kg
    Głębokość pojemnika110mm
    Szerokość pojemnika350mm
    Wysokość pojemnika490mm
    Kod produktu5907418020024