Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Systemy mocowań

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do szyn Fischer AK 37

Zaślepka do szyn Fischer AK 37

3,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zaślepka do szyn Fischer AK to produkt przygotowany z myślą o wykończeniu systemów instalacyjnych. Jest dopasowany średnicą do systemu Samontec, który służy do montażu rurociągów. Produkt został wykonany z polipropylenu w kolorze czarnym. Z tego powodu jest praktyczny i odporny na czynniki zewnętrzne o niszczącym działaniu.

  Cechy i zalety

  Zależy Ci na tym, aby instalacja rurociągu prezentowała się estetycznie, ale była również praktyczna i bezawaryjna? W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie wykorzystanie elementów wykończeniowych. To produkty takie jak zaślepka do szyn Fischer AK 37. Produkt został przygotowany z polipropylenu. Ten materiał wyróżnia się trwałością oraz odpornością na działanie niekorzystnych czynników, na przykład wilgoci. Czarny kolor dobrze komponuje się z większością wnętrz użytkowych. Użycie tego elementu wykończeniowego pozwoli stworzyć bezpieczną, bezawaryjną, ale również profesjonalnie przygotowaną instalację. Zaślepka do szyn Fischer AK pasuje do wszystkich szyn z systemu instalacyjnego Samontec, które mają rozmiar 37 mm. Zobacz również inne pasujące elementy montażowe do systemów rurociągowych.

  • Element systemu instalacyjnego Samontec

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPolipropylen (PP)
  Kod produktu4048962345919