icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór grzejnik kątowy 1/2"odpływowy

Zawór grzejnik kątowy 1/2"odpływowy

14,82
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępny tutaj produkt to zawór grzejnikowy kątowy przeznaczony do wykonania odpływu czynnika grzewczego z kaloryfera do instalacji centralnego ogrzewania. Element został wyprodukowany z miedzi, dzięki czemu jest odporny na korodujące działanie powietrza i wody. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne modele zaworów.

  Cechy i zalety

  Zawór grzejnikowy odpływowy kątowy służy do montażu prostopadłego, a także do instalacji kaloryferów z przyłączem usytuowanym na środku. Produkt będzie odprowadzał czynnik grzewczy do instalacji centralnego ogrzewania. Możesz wykorzystać dostępny tutaj wyrób do montażu nowego kaloryfera, a także do wymiany instalacji. Zawór charakteryzuje się uniwersalną średnicą – 1/2 cala, co oznacza, że będzie pasował do większości kaloryferów. Miedziany element wyróżnia się odpornością na korozję, a także nie wydziela żadnych substancji do wody. Dzięki temu instalacja nie zostaje zanieczyszczona, a na zaworze nie pojawi się rdza. W sklepach Castorama dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju zaworów grzejnikowych, przeznaczonych do montażu prostopadłego i równoległego.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaJano
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5908289681802