Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór grzejnik kątowy 1/2"odpływowy

Zawór grzejnik kątowy 1/2"odpływowy

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt to zawór grzejnikowy kątowy przeznaczony do wykonania odpływu czynnika grzewczego z kaloryfera do instalacji centralnego ogrzewania. Element został wyprodukowany z miedzi, dzięki czemu jest odporny na korodujące działanie powietrza i wody. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne modele zaworów.

   Cechy i zalety

    Zawór grzejnikowy odpływowy kątowy służy do montażu prostopadłego, a także do instalacji kaloryferów z przyłączem usytuowanym na środku. Produkt będzie odprowadzał czynnik grzewczy do instalacji centralnego ogrzewania. Możesz wykorzystać dostępny tutaj wyrób do montażu nowego kaloryfera, a także do wymiany instalacji. Zawór charakteryzuje się uniwersalną średnicą – 1/2 cala, co oznacza, że będzie pasował do większości kaloryferów. Miedziany element wyróżnia się odpornością na korozję, a także nie wydziela żadnych substancji do wody. Dzięki temu instalacja nie zostaje zanieczyszczona, a na zaworze nie pojawi się rdza. W sklepach Castorama dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju zaworów grzejnikowych, przeznaczonych do montażu prostopadłego i równoległego.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaJano
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5908289681802