icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór grzejnik kątowy 1/2" zasilający

Zawór grzejnik kątowy 1/2" zasilający

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Zyskaj 100 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na instalacje hydrauliczne i ogrzewanie

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zawór grzejnikowy zasilający kątowy to element przeznaczony do podłączenia grzejnika do instalacji centralnego ogrzewania. Produkt jest w uniwersalnym rozmiarze, dzięki czemu pasuje do typowych modeli grzejników. Zawór wykonano ze stali, co oznacza, że jest odporny na korozję. W sklepach Castorama znajdziesz także inne rodzaje zaworów.

  Cechy i zalety

  Dostępny tutaj produkt to zawór grzejnikowy zasilający o budowie kątowej. Element służy do podłączenia kaloryfera do instalacji centralnego ogrzewania. Budowa kątowa oznacza, że zawór jest potrzebny do podłączenia prostopadłego. Będzie przydatny także do montażu kaloryfera, który posiada podłączenie na środku. Średnica zaworu – 1/2 cala – oznacza, że rozmiar jest uniwersalny i pasuje do większości grzejników dostępnych na rynku. Element został wyprodukowany z miedzi, ze względu na jej właściwości antykorozyjne. Długotrwały kontakt zaworu z wodą nie przyczyni się do powstania rdzy. Produkt sprawdzi się podczas montażu nowego grzejnika, a także przy wymianie instalacji na nową z pozostawieniem starego kaloryfera. W naszej ofercie dostępne są także pozostałe rodzaje zaworów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaJano
   MateriałMosiądz
   Kod produktu5908289681789