Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór grzejnik prosty 1/2" odpływowy

Zawór grzejnik prosty 1/2" odpływowy

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór grzejnikowy prosty odpływowy posłuży Ci do wykonania podłączenia grzejnika do instalacji centralnego ogrzewania. Produkt jest przeznaczony do montażu równoległego. Element posiada średnicę uniwersalnej wielkości, która pasuje do większości kaloryferów. Zawór wykonano z miedzi, co sprawia, ze jest odporny na korozję.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to zawór grzejnikowy przeznaczony do montażu równoległego. Wyrób jest przeznaczony do podłączenia grzejnika do instalacji centralnego ogrzewania. Element odpływowy służy do odprowadzania czynnika grzewczego z kaloryfera. Zawór będzie przydatny podczas montażu nowego grzejnika, a także przy wymianie instalacji. Uniwersalny rozmiar produktu sprawia, że pasuje on do większości kaloryferów. Element został wyprodukowany z miedzi, która nie wydziela do wody żadnych substancji, co oznacza, że nie zanieczyści cieczy w obiegu zamkniętym. Miedź wykazuje również odporność na rdzę, dzięki czemu zawór będzie długo służył i nie pokryje się korodującym czynnikiem. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne zawory – o budowie kątowej, a także przeznaczone do zasilania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaJano
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5908289681796