LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór grzejnik prosty 1/2" zasilający

Zawór grzejnik prosty 1/2" zasilający

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór grzejnikowy zasilający prosty służy do montażu kaloryfera. Produkt dostarcza wodę do grzejnika i jest przeznaczony do instalacji równoległej do niego. Miedziany element wykazuje odporność na rdzę, dzięki czemu świetnie sprawdza się w kontakcie z wodą i będzie długo służył. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne rodzaje zaworów.

   Cechy i zalety

    Zawór grzejnikowy to produkt potrzebny do montażu kaloryfera. Oferowany tutaj wyrób to element zasilający, co oznacza, że dostarcza wodę do grzejnika. Zawór jest w typowym rozmiarze 1/2 cala, co sprawia, że będzie pasował do większości grzejników. Produkt jest przeznaczony do podłączenia równoległego do kaloryfera – posiada budowę prostą. Element wyprodukowano z miedzi, która posiada właściwości antykorozyjne, co sprawia, że przepływająca woda oraz powietrze nie spowodują powstania rdzy na produkcie. Zawór może służyć jako element wymienny podczas przeprowadzania remontów lub zostać wykorzystany podczas montażu nowego grzejnika. W sklepach Castorama dostępne są także zawory odpływowe i o budowie kątowej, które będą przydatne podczas instalacji kaloryfera.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaJano
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5908289681772