Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór grzejnikowy Comap ręczny 1/2" kątowy zasilający

Zawór grzejnikowy Comap ręczny 1/2" kątowy zasilający

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt firmy Comap to kątowy zawór grzejnikowy pojedynczej regulacji ręcznej. Służy do dopasowywania poziomu temperatury w pomieszczeniu według indywidualnych potrzeb. Odpowiednio wyprofilowany grzybek zaworu wpływa na stopniową zmianę przepływu ciepła. Zawór jest zabezpieczony podwójnie w celu podwyższenia szczelności - służy temu teflonowy pierścień oraz uszczelka. Produkt posiada gwint wewnętrzny służący do estetycznej instalacji.

   Cechy i zalety

    Produkt firmy Comap to kątowy zawór grzejnikowy pojedynczej regulacji ręcznej. Służy do dopasowywania poziomu temperatury w pomieszczeniu według indywidualnych potrzeb. Odpowiednio wyprofilowany grzybek zaworu wpływa na stopniową zmianę przepływu ciepła. Instalacja zaworów prowadzi do zrównoważenia systemu hydraulicznego i oszczędności energii, a co za tym idzie – obniżenia rachunków. Produkt posiada wymienny pierścień uszczelniający, który można wymieniać bez spuszczania wody. Korpus wyrobu został wykonany ze stopu miedzi, a części ruchowe z mosiądzu o podwyższonej wytrzymałości. Zawór jest zabezpieczony podwójnie w celu podwyższenia szczelności - służy temu teflonowy pierścień oraz uszczelka. Produkt posiada też gwint wewnętrzny służący do estetycznej instalacji.

    • Podwójna szczelność zaworu dzięki zastosowaniu pierścienia i uszczelki
    • Możliwość wymiany pierścienia bez konieczności spuszczania wody
    • Korpus zaworu jest poniklowany
    • Ręczny zawór grzejnikowy zapewnia wydajną dystrybucję energii cieplnej

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    Kod produktu3430650059429