Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór grzejnikowy regulujący Idmar Group prosty 1/2"

Zawór grzejnikowy regulujący Idmar Group prosty 1/2"

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór grzejnikowy prosty służy do doprowadzania wody do wnętrza kaloryfera podłączonego do instalacji centralnego ogrzewania. Wyposażony jest w głowicę, przy pomocy której możesz swobodnie dostosować wysokość temperatury we własnym mieszkaniu lub domu. Zawór wykonany jest z mosiądzu, dzięki czemu jest trwały i posłuży Ci na wiele lat.

   Cechy i zalety

    Zawór grzejnikowy prosty jest niezbędnym elementem wyposażenia instalacji centralnego ogrzewania. Służy do regulacji poziomu temperatury w ogrzewanych pomieszczeniach. Wprowadza oraz odcina dopływ wody do wnętrza kaloryfera. Montaż zaworu jest łatwy, możesz wykonać go samodzielnie bez konieczności wzywania fachowca. Wyposażony został w głowice, przy pomocy której swobodnie będziesz mógł nastawić poziom ciepła. Pokrętło jest poręczne i wygodne w codziennym użytkowaniu, nie rozregulowuje się przy częstych manualnych zmianach temperatury. Zawór wykonany został z mosiądzu, który jest metalem bardzo odpornym na wysokie temperatury. Dzięki czemu całość instalacji może działać stabilnie i bez usterek. W naszym asortymencie dostępne są różnego rodzaju zaworów, przy pomocy których skonstruujesz w pełni funkcjonalne instalacje grzewcze.

    • Wysoka jakość
    • Odporność na korozję
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar gwintu (jednostki imperialne)½"
    Maksymalna temperatura robocza95°C
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732030075