Zobacz więcej Zawory napełniające

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Akcesoria do stelaży

Strzałka w prawo

Zawory napełniające

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór napełniający Geberit 3/8'' górny
Strzałka w prawo

Zawór napełniający Geberit 3/8'' górny

63,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór napełniający to akcesorium, bez którego system kanalizacyjny nie będzie prawidłowo funkcjonować. Odpowiada on za napełnianie oraz kontrolowanie ilości wody, która znajduje się w spłuczce w WC. Produkt jest tak skonstruowany, że pasuje do większości dostępnych na rynku spłuczek. Zestaw obejmuje wszelkie elementy niezbędne do montażu zaworu. Oszczędzajmy wodę - Utrzymywanie toalet w dobrym stanie technicznym pozwala uniknąć strat wody spowodowanych nieszczelnymi zaworami. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zawór napełniający to akcesorium hydrauliczne, dzięki któremu system spłukiwania w WC działa prawidłowo. Podstawową funkcją tego elementu jest kontrolowanie ilości wody, jaka znajduje się w spłuczce, a w razie potrzeby także jej napełnianie. Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, zapewniającego bezusterkową i bezproblemową pracę przez długi czas. Model posiada uniwersalną konstrukcję, więc z łatwością dopasujesz go do większości dostępnych na rynku spłuczek. W zestawie, oprócz zaworu, otrzymasz wszystkie części, które będą Ci potrzebne do właściwego montażu elementu. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz też inne modele zaworów napełniających – wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania!

    • Odporny na uszkodzenia
    • Uniwersalny
    • Cicha pracuja

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)½"
    Kod produktu4025416798224