Zobacz więcej Zawory napełniające

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Akcesoria do stelaży

Strzałka w prawo

Zawory napełniające

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór napełniający Jano boczny 1/2 plastik

Zawór napełniający Jano boczny 1/2 plastik

34,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór napełniający Jano boczny plastik pozwoli Ci komfortowo korzystać z kompaktu WC każdego dnia. Element umożliwia szybkie i ciche napełnianie spłuczki wodą, dzięki czemu w krótkim czasie możliwe jest jej ponowne uruchomienie. Zawór napełniający jest łatwy do samodzielnego montażu. Dużym atutem produktu jest dodatkowa gwarancja.

   Cechy i zalety

    Zadbaj o cichą pracę spłuczki w WC, a korzystanie z toalety i łazienki będzie bardziej komfortowe. Wybierz zawór napełniający Jano boczny 1/2 plastik. Dzięki niemu kompakt WC napełnia się cicho i szybko. Uniwersalna budowa zaworu sprawia, że bez problemu dopasujesz go do wybranego modelu. Możesz zamontować go samodzielnie – nie musisz wzywać do tego fachowca. Zawór napełniający Jano boczny plastik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa – polipropylenu, który nie traci swoich właściwości z upływem czasu. Dzięki temu przez wiele lat będziesz się cieszyć sprawną instalacją. Produkt jest objęty długą gwarancją – dziesięć lat na mechanikę, dwa lata na uszczelki. W naszej ofercie znajdziesz także zawory Jano w innych rozmiarach, wykonane zarówno z tworzywa sztucznego, jak i z mosiądzu.

    • Szybkie napełnianie
    • Łatwy montaż
    • Cicha praca
    • Uniwersalność

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZawór napełniający
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaJano
    Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)½"
    Typ zaworuPływakowy
    Kod produktu5908289684612