Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór regulujący Comap powrotny kątowy 1/2"

Zawór regulujący Comap powrotny kątowy 1/2"

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór regulujący powrotny kątowy wykorzystasz podczas samodzielnego tworzenia instalacji grzewczej w mieszkaniu. Zamocowany przy grzejniku umożliwia jego odcinanie, co jest wyjątkowo przydatne w czasie prac konserwacyjnych. Produkt powstał z mosiądzu, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia. W ofercie znajdziesz również inne akcesoria tej marki.

   Cechy i zalety

    Zawór regulujący powrotny kątowy z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ umożliwia budowanie funkcjonalnych instalacji grzewczych w mieszkaniach. Przeznaczony jest do mocowania przy grzejnikach – pozwala je odcinać od reszty systemu, więc możesz skutecznie obniżyć temperaturę w wybranych pomieszczeniach. Ponadto takie rozwiązanie umożliwia wykonywanie prac konserwacyjnych bez konieczności wyłączania całej instalacji. Zawór powstał z mosiądzu, dzięki czemu wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci i wysokich temperatur. W naszej ofercie dostępne są także inne akcesoria do grzejników, które z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Precyzyjna regulacja, bez przecieków
    • Wodoszczelne zamknięcie odcinające grzejnik
    • Zawór odcinający posiada funkcję pamięci

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    Kod produktu3430650057050