Zobacz więcej Zawory spustowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Akcesoria do stelaży

Strzałka w prawo

Zawory spustowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór spustowy Jano 3/6 l na linkę

Zawór spustowy Jano 3/6 l na linkę

86,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór spustowy Jano 3/6 l na linkę pozwoli Ci cieszyć się sprawną spłuczką przez długi czas. Uniwersalna budowa sprawia, że możesz wykorzystać go w wielu modelach. Dużą zaletą tego produktu jest także łatwość montażu. 2-funkcyjny mechanizm pozwala na wybór ilości jednorazowo spuszczanej wody, co ułatwia oszczędzanie. Produkt objęty jest dziesięcioletnią gwarancją na mechanikę.

   Cechy i zalety

    Twój komfort korzystania z łazienki i toalety zależy także od funkcjonalności poszczególnych elementów wyposażenia. Jeśli chcesz uniknąć codziennego irytowania się niedziałającą spłuczką, wybierz zawór spustowy Jano 3/6 l na linkę. Dzięki niemu zbiornik szybko i cicho ponownie napełnia się wodą. 2-funkcyjny mechanizm pozwala na wybór ilości wody spuszczanej jednocześnie – w ilości trzech lub sześciu litrów. Zawór spustowy Jano na linkę został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, więc nie ulega odkształceniom . Przez długi czas nienagannie spełnia swoje zadanie. Jego cicha praca sprawia, że możesz komfortowo korzystać z pomieszczenia na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz także pozostałe zawory Jano o różnych średnicach.

    • Mechanizm 2-funkcyjny
    • Łatwy i szybki montaż
    • Cicha praca
    • Uniwersalność

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZawór spłukujący
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaJano
    Typ spłuczkiPodwójne spłukiwanie
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5908289685718