icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zdzieraki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Zdzieraki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zdzierak do posadzek Comensal typ II

Zdzierak do posadzek Comensal typ II

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zdzierak to narzędzie, którego użyjesz podczas generalnego remontu w domu – umożliwia pozbycie się starych posadzek. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu cechuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nie pęka podczas mocnego dociskania go podczas usuwania starych warstw. W serii dostępny jest także zdzierak, który umożliwi Ci usunięcie starych tynków ze ścian i sufitów.

   Cechy i zalety

    Zdzierak to narzędzie ręczne, które umożliwia szybkie i sprawne usuwanie starych posadzek. Jest zwykle używany przez firmy budowlane, ale może być również wykorzystywany przez osoby, który zamierzają samodzielnie przeprowadzić remont w swoim mieszkaniu. Produkt wykonany został ze stali, czyli materiału, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – nie pęka oraz nie wygina się podczas jego użytkowania. Umożliwia szybką i wygodną pracę – posiada otwór, w którym możesz umieścić drewniany trzonek ułatwiający zdzieranie starych lub uszkodzonych wylewek. W serii zdzieraków znajdziesz również narzędzia do usuwania tynków ze ścian oraz narzędzia do specjalistycznych zastosowań, które umożliwią Ci samodzielne przeprowadzenie remontu w Twoim domu.

    • Typ II - wzmocniony

    Specyfikacja techniczna

    Materiał ostrzaStal
    Kod produktu5902060004705