LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zdzieraki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Zdzieraki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zdzierak do tynków Comensal stalowy

Zdzierak do tynków Comensal stalowy

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zdzierak to narzędzie niezastąpione podczas generalnych remontów mieszkań – umożliwia sprawne i szybkie usunięcie starych powłok tynkarskich. Został wykonany z mocnej stali, dzięki czemu jest odporny na mocne dociskanie go do podłoża. Wygodną pracę zapewnia rączka wykończona uchwytem z tworzywa sztucznego. W serii dostępny jest również wzmocniony typ zdzieraka do posadzek.

   Cechy i zalety

    Zdzierak do tynków to specjalne narzędzie, które umożliwia sprawne i szybkie usuwanie tynków. Posiada wygodną rączkę, która umożliwia mocne przyciskanie zdzieraka do czyszczonej powierzchni ścian i sufitów. Został wykonany ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – jest to istotne podczas stosowania go na twardej powierzchni. Jest polecany w szczególności do tych fragmentów pomieszczenia, których nie da się już odnowić poprzez łatanie ubytków w ścianach. Produkt umożliwia przygotowanie podłoża do ponownego nanoszenia powłok tynkarskich. W naszej ofercie znajdziesz również jego wzmocnioną wersję do posadzek oraz inne pomocne narzędzia, które wykorzystasz podczas renowacji ścian, na przykład kielnie i szpachle.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałTworzywo sztuczne i stal
     Kod produktu5902060004682