icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zdzieraki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Zdzieraki

Strzałka w prawo

Zdzierak Topex 14 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zdzierak Topex 14 cm
Strzałka w prawo
31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zdzierak to narzędzie, które służy do zgrubnej obróbki powierzchni z drewna, gipsu i tworzyw sztucznych. Świetnie sprawdza się do odnawiania ścian i mebli. Część robocza, która ma funkcję trącą, jest wymienialna. Wygodę podczas pracy zapewnia wygodna rączka z tworzywa sztucznego, która umożliwia mocny docisk narzędzia do obrabianej płaszczyzny.

  Cechy i zalety

  Zdzierak to narzędzie, które wykorzystasz podczas pracy w remontowanym mieszkaniu. Produkt jest uniwersalny – nadaje się między innymi do zgrubnej obróbki elementów drewnianych, z tworzyw sztucznych oraz gipsowych. Za jego pomocą możesz też usunąć stare, luźne fragmenty tapet z powierzchni ścian. Wykonany został z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ergonomiczny kształt uchwytu z tworzywa sztucznego zwiększa komfort pracy. Produkt posiada wymienne ostrze, dzięki czemu możesz go użyć przy niejednej pracy podczas remontu lub majsterkowania w garażu. W serii znajdziesz również narzędzie o większej powierzchni roboczej, która ułatwi Ci obrabianie dużych kawałków drewna. Dostępne są również zdzieraki do tynków oraz do posadzek.

   Specyfikacja techniczna

   Długość ostrza140mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMetal i tworzywo sztuczne
   Kod produktu5902062031914