Zobacz więcej Zestawy wierteł i bitów

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Zestawy wierteł i bitów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw bitów Bosch 25 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw bitów Bosch 25 szt.

44,98
/ kpl.
1,80
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bity stanowią roboczą część wiertarki oraz wiertarko-wkrętarki. W zestawie znajduje się uchwyt magnetyczny oraz 24 bity o różnych kształtach – PH, PZ, Torx, płaskie, które umożliwią Ci dokręcanie i odkręcanie śrub o niejednakowych typach wgłębienia. Dzięki specjalnemu opakowaniu wszystkie elementy będziesz mógł trzymać bezpiecznie w jednym miejscu.

   Cechy i zalety

    Zestaw bitów przeznaczony jest do przykręcania wkrętów płaskich, krzyżakowych Philips, Pozidriv oraz Torx. Dzięki jego zastosowaniu z łatwością połączysz ze sobą na przykład części budowlanych konstrukcji, jak również szybko i dokładnie naprawisz domowe urządzenia. Bity przeznaczone są do pracy z wiertarko-wkrętarkami oraz wkrętarkami. W zestawie znajdują się 24 bity oraz uniwersalny uchwyt magnetyczny, który z łatwością przymocujesz do wybranego urządzenia roboczego. Do produkcji elementów użyto stali o wysokiej odporności na uszkodzenia, dzięki czemu będziesz mógł je często używać, bez obawy o ścieranie ich powierzchni. Całość umieszczono w wygodnym opakowaniu, które umożliwia wygodne przechowywanie bitów oraz ich łatwe wyjmowanie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBosch
     Liczba sztuk25
     MateriałStal
     Typ grotuSześciokątny
     Typ trzonkaSześciokątny
     Długość produktu16mm
     Waga produktu240g
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     Kod produktu3165140416214