Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Zestawy wierteł i bitów

Strzałka w prawo

Zestawy wierteł i bitów

Zestawy wierteł i bitów to niezbędne narzędzia każdego majsterkowicza, który chce kompleksowo wyposażyć swoją skrzynkę z narzędziami. W Castoramie znajdziesz szeroki wybór takich zestawów, które pozwalają na wygodne i precyzyjne wykonywanie różnego rodzaju prac w domu, w ogrodzie czy w warsztacie.

Filtry

Zestawy wierteł i bitów

Zestawy wierteł i bitów to niezbędne narzędzia każdego majsterkowicza, który chce kompleksowo wyposażyć swoją skrzynkę z narzędziami. W Castoramie znajdziesz szeroki wybór takich zestawów, które pozwalają na wygodne i precyzyjne wykonywanie różnego rodzaju prac w domu, w ogrodzie czy w warsztacie.

87 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wiertła i bity

Wyświetlanie 24 z 87 produktów

Załaduj więcej

Zestaw wierteł – niezbędnik w każdym warsztacie

Podczas prac remontowo-budowlanych narzędzia takie jak młotowiertarki lub młoty SDS przydają się wielokrotnie. Aby działały i spełniały swoje funkcje potrzebne Ci będą także odpowiednie wiertła oraz bity. Z reguły nie znajdują się one w komplecie z urządzeniami, dlatego też ich wybór i zakup będzie kolejną sprawą do rozstrzygnięcia. Dobrze dobrany zestaw wierteł i bitów będzie gwarancją powodzenia wykonanej pracy. Odpowiednie doposażenie pozwoli Ci na bezpieczne i komfortowe użytkowanie.

Wiertła i bity przeznaczone są do pracy w twardych materiałach. Przy ich pomocy wykonasz otwór w betonie, cegle, metalu, ceramice i drewnie. W każdym zestawie znajdziesz modele o zróżnicowanym zastosowaniu. Dostępne komplety wypełnione są specjalnie zaprojektowanymi akcesoriami. Ich solidne wykonanie i trwała konstrukcja to praktyczne rozwiązanie dla fachowców, którzy na co dzień pracują w branży budowlanej. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem majsterkowania, taki zestaw z pewnością ułatwi Ci wykonywanie domowych napraw i montażu.

ZASTOSOWANIE WIERTEŁ

W kategorii tej znajduje się wybór akcesoriów do wiertarek udarowych, które są przeznaczone do wykonywania otworów w twardych materiałach. Jednym z produktów jest zestaw wierteł i bitów, który stanowi komplet pozwalający na wykonanie wszelkich podstawowych zadań przy pomocy elektronarzędzi. Są one zapakowane w poręczne organizery i pudełka, które ułatwiają ich przechowywanie, więc nie musisz obawiać się o ich zgubienie bądź zniszczenie. Oprócz tego w zestawieniu znajdziesz także akcesoria do zadań specjalnych, czyli komplet wierteł do metalu. Dzięki nim poradzisz sobie z licznymi pracami budowlano-remontowymi oraz wykończeniowymi.

Z kolei otwornice do drewna przydadzą się do prac stolarskich – tworzenia otworów przeznaczonych pod montaż elementów mebli, renowacji tarasu lub altany oraz obróbki wielu innych obiektów. W ofercie znajdziesz między innymi zestaw brzeszczotów, dzięki którym z łatwością potniesz płytki oraz różne komponenty. Przydatne okażą się również zestawy do koronek, które służą do wykonywania odwiertów w glazurze – z ich pomocą wykończenie łazienki lub kuchni przebiegnie sprawniej. Wszystkie te produkty oferuje Ci sieć sklepów Castorama – kupisz potrzebne elementy w jednym miejscu i zaoszczędzisz swój czas.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA ZESTAW?

Komplety są praktyczną alternatywą dla pojedynczych sztuk. Zaletą jest kompaktowość i dostępność. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy wiertła i bity służą Ci podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. W zależności od Twoich potrzeb znajdziesz zestaw wierteł do metalu, drewna lub betonu. Każda sztuka wyróżnia się inną długością roboczą oraz średnicą. Zróżnicowanie sprawia, że w każdej chwili wykonasz otwór w dowolnym materiale i o pożądanej wielkości.

W kategorii zebraliśmy dla Ciebie szereg propozycji pod względem ilości sztuk w zestawie. Najmniejsze z nich zawierają kilka wierteł, ale są też takie, które liczą nawet trzysta propozycji. W największych kompletach znajdują się akcesoria przeznaczone do każdego rodzaju materiału. Oprócz tego zebraliśmy także oferty różnych marek. Zestaw wierteł Bosch lub innej firmy dopasujesz bezpośrednio do elektronarzędzia, które posiadasz. Osprzęt zapakowany w futerał lub walizkę nie będzie narażony na zarysowania i pomoże Ci utrzymać porządek w warsztacie.

ZESTAW WIERTEŁ – JAK WYBRAĆ?

Przed wyborem zorientuj się co wchodzi w skład zestawu. Niektóre składają się tylko z kilku sztuk wierteł. Jeżeli jednak poszukujesz konkretnego wyposażenia postaw na taki, w którym znajdziesz np. końcówki wkrętaków, adapter do nakrętek, dłuta i wiertła listwowe. Każdy z elementów wykonany jest przeważnie z wysokiej jakości metali. Tylko te materiały są w stanie przebić się przez twardą strukturę betonu lub kamienia.

Przy wyborze zwróć uwagę na trzonek. Oprócz uniwersalnych produktów znajdziesz także dedykowane do elektronarzędzia konkretnej marki. W tej sytuacji posłuży Ci zestaw wierteł Dewalt lub Bosch. Najlepiej sprawdzą się urozmaicone komplety. Nie będziesz musiał martwić się o to, że nie masz przy sobie akurat wiertła do drewna lub kamienia. Wybierz także zróżnicowane końcówki. Podczas prac budowlanych sprawdzają się zarówno milimetrowe, jak i prawie dwucentymetrowe średnice.

ZESTAW WIERTEŁ DO DREWNA, METALU I DO BETONU

Wiertła o charakterze uniwersalnym przystosowane są do pracy w różnych materiałach. Jeśli jednak poszukujesz precyzyjnych rozwiązań, zapoznaj się z określonymi wariantami, które sugerują konkretne przeznaczenie danego elementu. Zestaw wierteł do drewna wyróżnia się przede wszystkim budową elementów. Spiralny profil i szpiczasty wierzchołek pozwolą Ci na precyzyjne wykonanie otworu. Do bardzo dużych średnic sprawdzi się wiertło koronowe lub popularny sednik. Aby pokonać odporną strukturę gresu, dobierz produkt węglanowo-tytanowy. Powłoka zapobiegnie zniszczeniu samego wiertła oraz spękania powierzchni wierconego materiału. Z kolei zestaw wierteł do betonu cechuje się najczęściej końcówką, która pokryta jest węglikiem wolframu. Dzięki temu ogromna energia nie spowoduje żadnego uszczerbku na samym wiertle i obrabianym materiale. Wykonany otwór będzie precyzyjny i gotowy do dalszego etapu montażu lub instalacji.