Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do analizy wody

Zestaw do analizy wody

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw do analizy wody Mira-Lux służy testowaniu zawartości chloru oraz poziomu pH wody w basenie. W zestawie znajduje się plastikowy pojemnik z dwiema komorami do odczytu pomiarów, a także środki służące do przeprowadzania testów - Cl-ortolidyna i Phenol Red. Regularne kontrole czystości wody wpływają na bezpieczeństwo osób zażywających kąpieli.

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj produkt to zestaw do analizy wody Mira-Lux. Komplet jest przeznaczony do testowania zawartości chloru oraz poziomu pH w wodzie basenowej. W skład zestawu wchodzi dwukomorowy plastikowy pojemnik z podziałką do odczytu pomiarów oraz chemiczne środki testowe – Cl-ortolidyna i Phenol Red. Aby wykonać prawidłowy pomiar, próbkę wody należy pobierać z głębokości 50 cm poniżej jej lustra, w odległości około 50 cm od krawędzi niecki basenowej. Dbanie o odpowiedni poziom pH oraz chloru wpływa na czystość wody oraz bezpieczeństwo osób zażywających kąpieli. Zbyt niski poziom pH sprzyja rozwojowi glonów i drobnoustrojów, a zbyt wysoki może powodować reakcje alergiczne. Z tego powodu należy stale kontrolować jakość wody.

    • Mierzy poziom chloru
    • Mierzy poziom pH
    • Odczynniki ortotolidyna i phenol można dokupić osobno

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw chemikaliów do spa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaZestaw
    Gwarancja producenta2 lata
    PostaćCiecz
    KolorNiebieski
    Kod produktu3760011182528