Zobacz więcej Akcesoria montażowe do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do regulacji okien PCV

Zestaw do regulacji okien PCV

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Teraz montaż okien i drzwi balkonowych jest jeszcze prostszy! Zestaw do regulacji okien PCV składa się z klamki i imbusu. Właśnie te elementy pomogą Ci sprawdzić, czy okna są odpowiednio wyprofilowane. Zrobisz to dokładnie, szybko i sprawnie. Dzięki regulacji okien będziesz mógł się cieszyć ich funkcjonalnością przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Chcesz mieć pewność, że Twoje okna zamontowane są prawidłowo? Zestaw do regulacji okien PCV to funkcjonalne elementy stosowane w budownictwie. Zarówno klamka, jak i imbus są odpowiednio wyprofilowane. Dzięki temu będziesz wygodnie trzymać je w dłoni i przeprowadzisz sprawny montaż okien czy drzwi balkonowych. Odpowiednia regulacja oraz utrzymanie prawidłowego poziomu sprawią, że okna będą funkcjonować sprawnie. Nie będziesz musiał się martwić o ich naprawę czy wymianę. Zestaw jest banalnie prosty w obsłudze. Co więcej, praca z klamką i imbusem jest także komfortowa. Zestaw do regulacji okien PCV wykorzystasz wielokrotnie dzięki stalowemu wykończeniu produktów. Szukasz innych produktów, które ułatwią Ci montaż okien? Sprawdź ofertę naszej sieci sklepów budowlanych Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu50mm
     Wysokość produktu200mm
     Grubość produktu10mm
     MateriałStal
     Waga produktu0.1kg
     Kod produktu5902581600028