Zobacz więcej Zestawy kluczy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Zestawy kluczy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw kluczy rurowych 8 szt.

Zestaw kluczy rurowych 8 szt.

35,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowy montaż śrub polega przede wszystkim na ich dokładnym dokręcaniu – umożliwi Ci to oferowany zestaw kluczy. Przyrządy stworzone ze stali chromowo-wanadowej są odporne nie tylko na zniekształcenia, ale również na korozję. W zestawie znajdziesz 8 części o różnych parametrach technicznych, co ułatwi pracę ze śrubami w kilku rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Niedokładne dokręcenie śrub może skutkować szybkim zniszczeniem się wykonywanych konstrukcji – jeśli chcesz, aby zmontowany przez Ciebie stół lub kwietnik przez długi czas zachował idealną stabilność, podczas jego tworzenia zastosuj oferowane klucze. Doskonale sprawdzają się w czasie montażu i demontażu elementów złącznych, więc wykorzystasz je podczas wielu prac. Wyprodukowane ze stali przez długi czas zachowają nienaganny stan. Chromowane części dodatkowo są zabezpieczone przed korozją, dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać je podczas prac w trudnych warunkach pogodowych. Komplet zawiera 8 elementów o różnych parametrach technicznych, co pozwala na łatwe dopasowanie go do własnych potrzeb. Jeśli masz wrażenie, że w Twoim warsztacie brakuje praktycznych części do mocowania śrub, koniecznie zaopatrz się w oferowany zestaw kluczy.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk8
     Jednostronny/dwustronnyDwustronny
     W zestawie8 x klucz rurowy
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu3663602814283