LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw końcowy Terdens 2 20 korków + 20 kapsli

Zestaw końcowy Terdens 2 20 korków + 20 kapsli

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany w tym miejscu zestaw końcowy będzie Ci przydatny na jednym z ostatnich etapów przygotowywania wina oraz piwa. Za pomocą produktów wchodzących w jego skład szczelnie zamkniesz butelki z trunkiem oraz opatrzysz je stosownymi etykietami. W ten sposób przygotujesz je do przechowywania, dzięki czemu wino będzie mogło dojrzeć i będzie jeszcze smaczniejsze.

   Cechy i zalety

    Zaopatrując się w proponowany w tym miejscu zestaw końcowy, będziesz dobrze przygotowany do jednego z ostatnich etapów sporządzania wina i piwa. Za jego pomocą bowiem będziesz mógł szczelnie zamknąć butelki z trunkiem, ponieważ w skład zestawu wchodzą korki i kapsle. Dzięki temu wino i piwo będą mogły dojrzewać w odpowiednich warunkach i w rezultacie uzyskasz napój o wyjątkowych walorach smakowych i aromatycznych. Ponadto do zestawu dołączono specjalne etykiety, które umieścisz na butelkach. W ten sposób będziesz mógł je dokładnie opisać, co będzie szczególnie przydatne przy większej produkcji oraz po zastosowaniu różnych receptur. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych akcesoriów, które będą niezbędne na różnych etapach przygotowywania wina.

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     Kod produktu5901733004738