icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Zestawy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw narzędzi 41 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw narzędzi 41 szt.

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trudno wyobrazić sobie prawidłowe przeprowadzanie prac warsztatowych bez zastosowania odpowiednich narzędzi – prezentowany zestaw zawiera szczypce, magnetyczny uchwyt do bitów, przedłużkę, wkrętaki precyzyjne, klucze sześciokątne, miarkę, nożyczki, nóż odłamywany oraz młot ciesielski, więc przyda się w każdym garażu. Części stworzone ze stali są odporne na zniekształcenia.

  Cechy i zalety

  Masz wrażenie, że w Twoim warsztacie brakuje praktycznych narzędzi, które umożliwiłyby prawidłowe mocowanie i ściąganie śrub w czasie tworzenia konstrukcji codziennego użytku? Zaopatrz się w oferowany zestaw narzędzi pozwalających na łatwe dokręcanie i luzowanie części złącznych. Produkt z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb, gdyż komplet zawiera szczypce, magnetyczny uchwyt do bitów, przedłużkę, wkrętaki precyzyjne, klucze sześciokątne, miarkę, nożyczki, nóż odłamywany oraz młot ciesielski – elementy te wykorzystasz podczas rozmaitych prac. Przedmioty wykonane ze stali są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Całość znajduje się w walizce, co pozwala na ich łatwe przechowywanie oraz transport. Szukasz praktycznych narzędzi warsztatowych? Zaopatrz się w oferowany zestaw!

   Specyfikacja techniczna

   Wysokość produktu55mm
   Długość produktu270mm
   Szerokość produktu220mm
   Waga produktu1710g
   Liczba sztuk41
   Sposób przechowywaniaWalizka
   W zestawiebity (płaskie: 3/4/5/6/7mm; Phillips: PH0/PH1/PH2x2/PH3; Pozidriv: PZ0/PZ1/PZ2x2/PZ3; sześciokątne: H2/H2,5/H3/H4/H5); wkrętaki precyzyjne (płaskie: 2/2.4/3mm; Phillips: PH00/PH0/PH1); klucz sześciokątny (1.5/2/2.5/3/4/5/5.5/6mm)
   Typ opakowaniaszt.
   Gwarancja producenta1 rok​
   Grupa kolorystycznaWielokolorowy
   Kod produktu3663602816607