Zobacz więcej Zestawy kluczy
Zestaw nasadek Magnusson do uszkodzonych śrub
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Szukasz sposobu na usunięcie starych śrub w celu odnowienia mebli lub ogrodzenia? Zastosuj prezentowany zestaw nasadek stworzonych z myślą o sprawnym ściąganiu elementów złącznych. Narzędzia wyprodukowane ze stali przez długi czas zachowają odporność na uszkodzenia mechaniczne. W komplecie znajdziesz 7 elementów o różnych wymiarach.
Cechy i zalety
Podczas odnawiania konstrukcji codziennego użytku często masz problem z usuwaniem uszkodzonych śrub? Jeśli chcesz samodzielnie naprawić meble ogrodowe lub kwietnik, koniecznie zaopatrz się w oferowany zestaw nasadek pozwalających na łatwe ściąganie elementów złącznych. Wykorzystasz go zarówno w warsztacie, jak też podczas prac remontowych w mieszkaniu. W czasie jego produkcji zastosowana została stal chromowo-molibdenowa, dzięki czemu przedmiot zachowuje odporność na wyginanie się oraz pękanie. W komplecie znajduje się 7 nasadek o różnych parametrach technicznych, wobec czego całość z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb. Chcesz sprawnie pozbyć się zepsutych śrub? Przyda Ci się praktyczny zestaw! Sprawdź również inne klucze z naszej oferty.
- Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
- Antypoślizgowa konstrukcja z karbowaną końcówką
- Do usuwania śrub i wkrętów, także zniszczonych lub zaokrąglonych
- Dożywotnia gwarancja
- Pozwalają na odkręcenie śruby o uszkodzonym łbie
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Liczba sztuk w opakowaniu | 7 |
---|---|
Marka | Magnusson |
W zestawie | 7 x nasadka (3/8": 10, 12, 13, 14, 15, 17 i 19 mm) |
Materiał | Stal chromowo-molibdenowa |
Kod EAN | 3663602815143 |