Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw startowy dla winiarzy Terdens

Zestaw startowy dla winiarzy Terdens

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw startowy dla winiarzy to komplet produktów, dzięki którym nawet osoby początkujące będą mogły samodzielnie przygotować wyśmienite trunki. W jego skład wchodzą francuskie drożdże winiarskie znakomicie nadające się do fermentacji, pożywka dla drożdży, dzięki której namnażają się one znacznie szybciej, oraz Klarowin do klarowania nastawów winnych.

   Cechy i zalety

    Zestaw startowy dla winiarzy to komplet produktów, dzięki którym będziesz mógł łatwo i skutecznie rozpocząć swoją przygodę z samodzielnym przygotowywaniem trunku. W skład zestawu wchodzą preparaty, dzięki wykorzystaniu których proces przygotowywania wina zakończy się sukcesem. Są to szlachetne francuskie drożdże oraz pożywka dla nich – z ich udziałem proces fermentacji będzie przebiegał w odpowiedni sposób. Ponadto w komplecie znajduje się też Klarowin, który umożliwi Ci skuteczne klarowanie nastawów winnych. Dzięki temu uzyskana ciecz będzie przejrzysta, wolna od osadów oraz drobinek owoców. W rezultacie uzyskasz trunek o wyjątkowych walorach smakowych i będziesz mógł raczyć się samodzielnie przygotowanym winem.

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     Kod produktu5901733004097