Zobacz więcej Zestawy wierteł i bitów

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Zestawy wierteł i bitów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw wierteł płaskich do drewna 5 szt.

Zestaw wierteł płaskich do drewna 5 szt.

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten praktyczny i uniwersalny zestaw wierteł płaskich przeznaczony jest do tworzenia precyzyjnych otworów w drewnie. Zestaw składa się z 5 wierteł o budowie przystosowanej do pracy z tym surowcem. Produkt wykonany jest ze stali węglowej, która wykazuje wysoką wytrzymałością i trwałość. Wiertła te odporne są na intensywną pracę, nadają się do pracy zaraz po zamocowaniu do narzędzia.

   Cechy i zalety

    Do wyposażenia mieszkania coraz częściej i chętniej wybiera się drewniane elementy, które nie tylko ładnie się prezentują, ale są wytrzymałe i bezpieczne dla środowiska. Drewno wymaga specjalnego potraktowania i odpowiedniej obróbki, by w doskonałym stanie służyło wiele lat. Zestaw wierteł płaskich do drewna przeznaczony jest do tworzenia precyzyjnych otworów w drewnie. Produkt służy jako akcesorium do wiertarek i pasuje do sprzętów różnych producentów. Wiertła wykonane są ze stali węglowej, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Ponadto wykazują wysoką odporność na intensywną pracę. Zestaw wierteł z pewnością przyda się podczas prac wykończeniowych, remontowych, jak i warsztatowych. Nie zajmuje wiele miejsca, więc może być przechowywany zarówno w walizce narzędziowej, jak i na półkach w warsztacie.

    • Końcówki z ostrzem 1-punktowym

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk5
    MateriałStal
    Typ trzonkaSześciokątny szybkozmienny
    Typ wiertłaPłaskie
    Waga produktu600g
    Kod produktu3663602809326