Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ziarno na myszy i szczury 100 g
Strzałka w prawo

Ziarno na myszy i szczury 100 g

14,98
/ szt.
149,80
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ziarno na myszy i szczury to bardzo skuteczny środek. Pomoże Ci w szybkim uporaniu się z gryzoniami, które zalęgły się w Twoim domu lub buszują na zewnątrz budynku. Produkt ten jest silnie wabiący dla myszy i szczurów. To prosty w użyciu i skuteczny środek szkodnikobójczy. Postać ziarna oraz zastosowane substancje czynne skłaniają gryzonie do spożywania tego produktu. Produkt ten ma także właściwości mumifikujące.

   Cechy i zalety

    Ziarno na myszy i szczury 100 g jest produktem o dużej skuteczności działania. Substancją czynną w nim jest brodifakum. Środek ten szybko uśmierca gryzonie już po niewielkim spożyciu. Co więcej, działa zarówno na myszy, jak i na większe i bardziej odporne szczury. Ziarno na myszy i szczury ma pojemność, która wystarcza do usunięcia gryzoni nawet z dużego obszaru w budynku oraz na zewnątrz niego. Zawarte w nim substancje skutecznie wabią gryzonie i skłaniają je do spożywania środka. Co więcej, środek wykazuje właściwości mumifikujące. Forma ziarna ułatwia zastosowanie produktu. Jest on gotowy do rozsypania. Dzięki postaci tego produktu możesz dozować go w zależności od ilości szkodników. Nasza oferta obejmuje duży wybór środków szkodnikobójczych, a także pułapek i odstraszaczy na szkodniki.

    • Atrakcyjny środek wabiący
    • Skuteczna forma przynęty

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika40mm
    Szerokość pojemnika150mm
    Wysokość pojemnika195mm
    Substancje aktywnebrodifakum 0,0029%
    Waga produktu100g
    Kod produktu5902341006961