Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ziarno na myszy i szczury 150 g
Strzałka w prawo

Ziarno na myszy i szczury 150 g

12,98
/ szt.
86,53
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ziarno na myszy i szczury to wygodny w stosowaniu środek przeciw gryzoniom. Jest bardzo atrakcyjną przynętą dla myszy i szczurów. Duża skuteczność tego produktu pozwala na szybkie pozbycie się problemu. Ziarno możesz stosować na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Wystarczy rozsypać je w miejscu, które jest atrakcyjne dla gryzoni. Środek dodatkowo mumifikuje gryzonie.

   Cechy i zalety

    Ziarno na myszy i szczury 150 g to bardzo skuteczny środek przeciw gryzoniom. Bardzo dobrze działa na myszy i szczury. Jego wysoka skuteczność i łatwe użycie umożliwia szybkie pozbycie się problemu w domu oraz na zewnątrz budynków. Produkt ten wystarczy rozsypać w dowolnej ilości na podłodze. Zawiera atrakcyjny dla gryzoni środek wabiący. Dlatego masz pewność, że gryzonie go skonsumują. Produkt ten zawiera substancję brodifaktum, która wykazuje silne zabójcze działanie na gryzonie, a także właściwości mumifikujące. Produkt ten jest bardzo wygodny w stosowaniu, dzięki formie ziarna. Nie wymaga żadnego przygotowania do użycia. Nasz asortyment obejmuje duży wybór środków przeciw różnego rodzaju szkodnikom. Znajdziesz w nim zarówno pułapki, jak i odstraszacze i środki szkodnikobójcze.

    • Atrakcyjny środek wabiący
    • Skuteczna forma przynęty

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika40mm
    Szerokość pojemnika80mm
    Wysokość pojemnika110mm
    Substancje aktywnebrodifakum 0,0029%
    Waga produktu150g
    Kod produktu5902341006954