icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kora ogrodowa, zrębki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zrębki dekoracyjne Aqua Save brązowe 50 l
Strzałka w prawo

Zrębki dekoracyjne Aqua Save brązowe 50 l

26,98
/ szt.
0,54
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zrębki to produkt dzięki któremu Twój ogród zyska atrakcyjny wygląd. Mieszankę przede wszystkim rozprowadzisz na podłożu pomiędzy roślinami, dzięki czemu przestrzeń stanie się efektowna oraz wyrazista. Zrębki są wykonane z drewna, dlatego też zapewnią glebie odpowiednie napowietrzenie, co z kolei stworzy roślinom należyte warunki do rozwoju. Oszczędzajmy wodę - Zastosowanie ściółki na glebie pomaga zatrzymać wilgoć na dłużej, co oznacza, że rośliny przykryte ściółką wymagają mniej podlewania przy suchej pogodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Stosując w swoim ogrodzie oferowane zrębki dekoracyjne w kolorze brązowym, przestrzeń nabierze pożądanego przez Ciebie wyglądu. To doskonały element dla każdego amatora-ogrodnika, który warto posiadać w swoim przydomowym garażu. Produkt pozwoli Ci wyeksponować rosnące w ogrodzie krzewy oraz drzewka iglaste, a ponadto sprawi, że otocznie będzie się efektownie prezentować przez cały rok. Istotną zaletą zrębków jest materiał, z którego zostały wykonane – rozdrobnione drewno. Dzięki temu po rozprowadzeniu produktu na podłożu, gleba będzie miała zapewnione odpowiednie napowietrzenie – zarówno krzewy jak i drzewka będą się doskonale rozwijać. Ponadto produkt zabezpiecza przed wyrastaniem chwastów. Wśród naszego asortymentu, odnajdziesz także inne elementy ozdobne, przeznaczone do ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZrębki drzewne
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaAqua Save
     Grubość nakładania30mm
     Pokrycie1.5m²
     NormaPN-EN 12580
     Typ pojemnikaTorba
     Objętość50L
     Skład100% miękkie drewno
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     KolorBrązowy
     BiodegradowalnyBiodegradowalny
     Informacje dotyczące bezpieczeństwaZaleca się używanie rękawic. Nie mulczować powierzchni bezpośrednio przed ewentualnymi opadami deszczu. Mulczowanie zaleca się wykonywać przy suchej i słonecznej pogodzie. Zaleca się zachować odległość między mulczem a roślinami — nie okrywać podstawy roślin mulczem. Na powierzchni mulczu mogą pojawić się organizmy saprofityczne. Nie stanowią one zagrożenia dla roślin. Barwnik w pewnym stopniu wypłukuje się z produktu, dlatego zaleca się, aby wyściełana powierzchnia nie stykała się z powierzchnią betonową, ponieważ może ona ulec zabarwieniu.
     Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Należy go chronić przed wpływem warunków pogodowych. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, poza zasięgiem dzieci.
     Odpowiednia pora rokuCały rok
     Szerokość pojemnika450mm
     Przybliżona waga15kg
     Kod produktu5907735200659