Zobacz więcej Kora ogrodowa, zrębki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zrębki dekoracyjne Aqua Save czerwone 50 l
Strzałka w prawo

Zrębki dekoracyjne Aqua Save czerwone 50 l

26,98
/ szt.
0,54
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zrębki to produkt służący przede wszystkim do dekorowania podłoża, na którym zasadzone są kwiaty ozdobne. Element nada odpowiednie walory wizualne Twojemu ogrodowi lub rabatkom na skwerach. Zrębki zapakowane są w poręczne opakowanie, dzięki czemu możesz je z łatwością przetransportować w odpowiednie dla Ciebie miejsce. Oszczędzajmy wodę - Zastosowanie ściółki na glebie pomaga zatrzymać wilgoć na dłużej, co oznacza, że rośliny przykryte ściółką wymagają mniej podlewania przy suchej pogodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zrębki idealnie sprawdzą się w szczególności przy uatrakcyjnianiu Twojego przydomowego ogrodu. Produkt pełni głównie funkcję dekoracyjną, bowiem rozsypany pomiędzy drzewkami iglastymi lub krzewami sprawia, że otoczenie staje się wyraziste oraz efektowne. Zrębek został wykonany z rozdrobnionego drewna, dlatego też zapewni odpowiednie napowietrzenie gleby oraz zapobiegnie rozwojowi chwastów. Dzięki temu Twój ogród zachowa atrakcyjną prezencję przez długi czas, bez względu na porę roku. Czerwony kolor produktu przede wszystkim pozwoli Ci spersonalizować otoczenie w taki sposób, aby zyskało pożądany charakter. Wówczas będziesz się czuł komfortowo podczas przebywania na działce lub w ogrodzie. W ofercie są dostępne zrębki również w innych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZrębki drzewne
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaAqua Save
     Grubość nakładania30mm
     Pokrycie1.5m²
     NormaPN-EN 12580
     Typ pojemnikaTorba
     Objętość50L
     Skład100% miękkie drewno
     Grupa kolorystycznaCzerwony
     KolorCzerwony
     BiodegradowalnyBiodegradowalny
     Informacje dotyczące bezpieczeństwaZaleca się używanie rękawic. Nie mulczować powierzchni bezpośrednio przed ewentualnymi opadami deszczu. Mulczowanie zaleca się wykonywać przy suchej i słonecznej pogodzie. Zaleca się zachować odległość między mulczem a roślinami — nie okrywać podstawy roślin mulczem. Na powierzchni mulczu mogą pojawić się organizmy saprofityczne. Nie stanowią one zagrożenia dla roślin. Barwnik w pewnym stopniu wypłukuje się z produktu, dlatego zaleca się, aby wyściełana powierzchnia nie stykała się z powierzchnią betonową, ponieważ może ona ulec zabarwieniu.
     Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Należy go chronić przed wpływem warunków pogodowych. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, poza zasięgiem dzieci.
     Odpowiednia pora rokuCały rok
     Szerokość pojemnika450mm
     Przybliżona waga15kg
     Kod produktu5907735200635