Zobacz więcej Kora ogrodowa, zrębki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zrębki dekoracyjne Aqua Save pomarańczowa 50 l
Strzałka w prawo

Zrębki dekoracyjne Aqua Save pomarańczowa 50 l

26,98
/ szt.
0,54
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dekoracyjne zrębki stanowią istotny element dla każdego ogrodnika-amatora. Przy pomocy produktu odpowiednio udekorujesz przestrzeń w Twoim ogrodzie, rozprowadzając zrębki pomiędzy krzewami oraz kwiatami. Produkt będzie stanowił naturalną barierę ochronną przed chwastami, dzięki czemu podłoże zachowa ładny wygląd przez bardzo długi okres. Oszczędzajmy wodę - Zastosowanie ściółki na glebie pomaga zatrzymać wilgoć na dłużej, co oznacza, że rośliny przykryte ściółką wymagają mniej podlewania przy suchej pogodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowane zrębki będą doskonałym dodatkiem dekoracyjnym do Twojego przydomowego ogrodu. Stosując produkt, przede wszystkim wizualnie uatrakcyjnisz przestrzeń, dzięki czemu stworzysz spersonalizowane otoczenie. Zrębki naniesiesz na podłoże pomiędzy drzewkami iglastymi oraz krzewami, dzięki czemu będą one odpowiednio wyeksponowane. Ponadto pomarańczowy kolor produktu sprawi, że otoczenie stanie się wyraziste i z przyjemnością spędzisz w ogrodzie wolny czas. Zrębki są naturalnym produktem, powstałym w wyniku rozdrobnienia drewna i dodatkowo będą należycie zabezpieczać podłoże przed wyrastaniem chwastów, jednocześnie zapewniając glebie napowietrzenie. Możesz również dobrać do swojego ogrodu zrębki w kolorze brązowym lub czerwonym, które są dostępne w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZrębki drzewne
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaAqua Save
     Grubość nakładania30mm
     Pokrycie1.5m²
     NormaPN-EN 12580
     Typ pojemnikaTorba
     Objętość50L
     Skład100% miękkie drewno
     Grupa kolorystycznaPomarańczowy
     KolorPomarańczowy
     BiodegradowalnyBiodegradowalny
     Informacje dotyczące bezpieczeństwaZaleca się używanie rękawic. Nie mulczować powierzchni bezpośrednio przed ewentualnymi opadami deszczu. Mulczowanie zaleca się wykonywać przy suchej i słonecznej pogodzie. Zaleca się zachować odległość między mulczem a roślinami — nie okrywać podstawy roślin mulczem. Na powierzchni mulczu mogą pojawić się organizmy saprofityczne. Nie stanowią one zagrożenia dla roślin. Barwnik w pewnym stopniu wypłukuje się z produktu, dlatego zaleca się, aby wyściełana powierzchnia nie stykała się z powierzchnią betonową, ponieważ może ona ulec zabarwieniu.
     Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Należy go chronić przed wpływem warunków pogodowych. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, poza zasięgiem dzieci.
     Odpowiednia pora rokuCały rok
     Szerokość pojemnika450mm
     Przybliżona waga15kg
     Kod produktu5907735200703