Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kora i ściółki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo

Kora i ściółki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zrębki dekoracyjne Aqua Save Torf-Mix 50 l żółte

Zrębki dekoracyjne Aqua Save Torf-Mix 50 l żółte

26,98
/ szt.
0,54
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zrębki dekoracyjne możesz wykorzystać do ozdobienia znajdujących się w ogrodzie rabat kwiatowych, alejek czy też oczka wodnego. Dzięki zastosowaniu produktu, gleba pozostanie zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem zmiennej temperatury – tym samym umożliwiając odpowiedni wzrost zasadzonych roślin. Wiórki są dostępne w żółtym kolorze, który będzie się dobrze komponować z większością kwiatów.

  Cechy i zalety

  Zrębki dekoracyjne ułatwią w efektowny sposób urozmaicić wygląd ogrodu bądź działki. Wiórki możesz ułożyć zarówno wokół rabat kwiatowych, jak i wykorzystać do ozdobienia oczka wodnego czy też skalniaka. Zrębki pomagają w zapewnieniu glebie właściwego napowietrzenia oraz zapobiegają przesuszaniu się podłoża – dzięki czemu możesz na nim zasadzić wiele gatunków roślin ozdobnych. Produkt pomoże w pozbyciu się szkodliwych chwastów – przez co pielenie ogródka będzie konieczne dużo rzadziej. Zrębki wyróżniają się większą trwałością niż kora, dlatego też na długo zachowają oryginalny i atrakcyjny wygląd. Wiórki zostały wykończone w żółtym kolorze, który będzie pasować do większości kwiatów oraz dekoracji znajdujących się na działce bądź w ogrodzie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuZrębki drzewne
   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   Gwarancja producenta2 lata
   MarkaAqua Save
   Grubość nakładania30mm
   Pokrycie1.5m²
   NormaPN-EN 12580
   Typ pojemnikaTorba
   Objętość50L
   Skład100% miękkie drewno
   Grupa kolorystycznaŻółty
   KolorŻółty
   BiodegradowalnyBiodegradowalny
   Informacje dotyczące bezpieczeństwaZaleca się używanie rękawic. Nie mulczować powierzchni bezpośrednio przed ewentualnymi opadami deszczu. Mulczowanie zaleca się wykonywać przy suchej i słonecznej pogodzie. Zaleca się zachować odległość między mulczem a roślinami — nie okrywać podstawy roślin mulczem. Na powierzchni mulczu mogą pojawić się organizmy saprofityczne. Nie stanowią one zagrożenia dla roślin. Barwnik w pewnym stopniu wypłukuje się z produktu, dlatego zaleca się, aby wyściełana powierzchnia nie stykała się z powierzchnią betonową, ponieważ może ona ulec zabarwieniu.
   Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Należy go chronić przed wpływem warunków pogodowych. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, poza zasięgiem dzieci.
   Odpowiednia pora rokuCały rok
   Szerokość pojemnika450mm
   Przybliżona waga15kg
   Kod produktu5907735200642