Zobacz więcej Kora ogrodowa, zrębki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zrębki dekoracyjne Aqua Save Torf-Mix 50 l żółte
Strzałka w prawo

Zrębki dekoracyjne Aqua Save Torf-Mix 50 l żółte

26,98
/ szt.
0,54
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zrębki dekoracyjne możesz wykorzystać do ozdobienia znajdujących się w ogrodzie rabat kwiatowych, alejek czy też oczka wodnego. Dzięki zastosowaniu produktu, gleba pozostanie zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem zmiennej temperatury – tym samym umożliwiając odpowiedni wzrost zasadzonych roślin. Wiórki są dostępne w żółtym kolorze, który będzie się dobrze komponować z większością kwiatów. Oszczędzajmy wodę - Zastosowanie ściółki na glebie pomaga zatrzymać wilgoć na dłużej, co oznacza, że rośliny przykryte ściółką wymagają mniej podlewania przy suchej pogodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zrębki dekoracyjne ułatwią w efektowny sposób urozmaicić wygląd ogrodu bądź działki. Wiórki możesz ułożyć zarówno wokół rabat kwiatowych, jak i wykorzystać do ozdobienia oczka wodnego czy też skalniaka. Zrębki pomagają w zapewnieniu glebie właściwego napowietrzenia oraz zapobiegają przesuszaniu się podłoża – dzięki czemu możesz na nim zasadzić wiele gatunków roślin ozdobnych. Produkt pomoże w pozbyciu się szkodliwych chwastów – przez co pielenie ogródka będzie konieczne dużo rzadziej. Zrębki wyróżniają się większą trwałością niż kora, dlatego też na długo zachowają oryginalny i atrakcyjny wygląd. Wiórki zostały wykończone w żółtym kolorze, który będzie pasować do większości kwiatów oraz dekoracji znajdujących się na działce bądź w ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZrębki drzewne
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaAqua Save
     Grubość nakładania30mm
     Pokrycie1.5m²
     NormaPN-EN 12580
     Typ pojemnikaTorba
     Objętość50L
     Skład100% miękkie drewno
     Grupa kolorystycznaŻółty
     KolorŻółty
     BiodegradowalnyBiodegradowalny
     Informacje dotyczące bezpieczeństwaZaleca się używanie rękawic. Nie mulczować powierzchni bezpośrednio przed ewentualnymi opadami deszczu. Mulczowanie zaleca się wykonywać przy suchej i słonecznej pogodzie. Zaleca się zachować odległość między mulczem a roślinami — nie okrywać podstawy roślin mulczem. Na powierzchni mulczu mogą pojawić się organizmy saprofityczne. Nie stanowią one zagrożenia dla roślin. Barwnik w pewnym stopniu wypłukuje się z produktu, dlatego zaleca się, aby wyściełana powierzchnia nie stykała się z powierzchnią betonową, ponieważ może ona ulec zabarwieniu.
     Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Należy go chronić przed wpływem warunków pogodowych. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, poza zasięgiem dzieci.
     Odpowiednia pora rokuCały rok
     Szerokość pojemnika450mm
     Przybliżona waga15kg
     Kod produktu5907735200642