LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kora ogrodowa, zrębki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zrębki dekoracyjne szare 50 l
Strzałka w prawo

Zrębki dekoracyjne szare 50 l

26,98
/ szt.
0,54
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zrębki dekoracyjne szare to produkt, który możesz wykorzystać w ogrodzie lub na działce. Dzięki nim będziesz w stanie stworzyć wyjątkowe dekoracje i aranżacje z wykorzystaniem roślin w ogrodzie. Zrębki utrzymane są w różnej kolorystyce. Pełnią również funkcje izolacyjne. Duża pojemność opakowania zapewni Ci wiele materiału dekoracyjnego. Oszczędzajmy wodę - Zastosowanie ściółki na glebie pomaga zatrzymać wilgoć na dłużej, co oznacza, że rośliny przykryte ściółką wymagają mniej podlewania przy suchej pogodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zrębki dekoracyjne szare 50 l to materiał, który pełni dwojaką funkcję. Zapewniają izolację korzeniom roślin. Dzięki temu te nie przemarzną w okresie przymrozków. Uchroni je to od zwiędnięcia. Równocześnie jednak zrębki dekoracyjne szare są wyjątkową ozdobą w każdym ogrodzie. Mają różną kolorystykę. Dzięki temu możesz stworzyć wyjątkowe dekoracje wraz z wykorzystaniem innych roślin w Twoim ogrodzie. Możesz użyć ich także na działce, na której chcesz zadbać o większą estetykę terenu zielonego. Produkt ten oferowany jest w opakowaniu o dużej pojemności. Pozwoli Ci to na stworzenie wielu ciekawych dekoracji. Z oferty sklepów Castorama zdołasz dobrać wszystkie produkty, których będziesz potrzebował w swoim ogrodzie.

    • Dekoracyjne, izolacyjne

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZrębki drzewne
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaAqua Save
    Grubość nakładania30mm
    Pokrycie1.5m²
    NormaPN-EN 12580
    Typ pojemnikaTorba
    Objętość50L
    Skład100% miękkie drewno
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorSzary
    BiodegradowalnyBiodegradowalny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaZaleca się używanie rękawic. Nie mulczować powierzchni bezpośrednio przed ewentualnymi opadami deszczu. Mulczowanie zaleca się wykonywać przy suchej i słonecznej pogodzie. Zaleca się zachować odległość między mulczem a roślinami — nie okrywać podstawy roślin mulczem. Na powierzchni mulczu mogą pojawić się organizmy saprofityczne. Nie stanowią one zagrożenia dla roślin. Barwnik w pewnym stopniu wypłukuje się z produktu, dlatego zaleca się, aby wyściełana powierzchnia nie stykała się z powierzchnią betonową, ponieważ może ona ulec zabarwieniu.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Należy go chronić przed wpływem warunków pogodowych. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, poza zasięgiem dzieci.
    Odpowiednia pora rokuCały rok
    Szerokość pojemnika400mm
    Przybliżona waga12kg
    Kod produktu5907735200970